fbpx

0212 823 64 66  

Hekimler

Hekimler

Güvenilir Ellerde Sağlıklı Gülüşler!

Dt. Turgay Baş

Dt. Turgay Baş

Diş Hekimi

Diş Hekimi Turgay Baş 1979 yılında Gümüşhane iline bağlı Kelkit ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Erzincan’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesin’den 2003 yılında mezun olarak tamamlamış ve Erzincan’da muayenehane açarak meslek hayatına başlamıştır. 2017 yılın itibarıyla İstanbul’a yerleşmiş olup Özel Esencan Hastanesi’nde diş bölümü klinik yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 2020 yılından itibaren Karaca Ağız ve Diş Sağlığı merkezini kurarak mesleğini burada devam ettirmektedir. Diş hekimliğinin her alanında çalışmaları ve tecrübesi olmakla beraber, özellikle cerrahi, implantoloji ve protetik tedavilerde yoğunlaşmıştır.

Dt. Sinem Tatar

Dt. Sinem Tatar

Diş Hekimi

Diş Hekimi Sinem Tatar 1995 İstanbul doğumludur.Lisans eğitimini 2019 yılında Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır.1 sene özel bir poliklinikte görev aldıktan sonra Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kadrosuna katılarak 3 senedir görevine devam etmektedir.Meslek hayatı süresince implantoloji ve endodonti alanlarında eğitimler almıştır.Lisansüstü eğitimine Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim dalında devam etmektedir.Mesleki ilgi alanları İmplantüstü overdenture protezler,tam seramik ve lamine veneerlerdir.
Dt.  Cihad Zarif

Dt. Cihad Zarif

Diş Hekimi

Diş Hekimi Cihad Zarif 1996 yılı Ordu, İkizce doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi’nde tamamlayarak 2020 yılında meslek hayatına Samsun’da başlamıştır. 2024 yılı itibarıyla Özel Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesine katılmış olup mesleğine burada devam etmektedir. Genel diş hekimliği uygulamalarının hepsini yapmaktadır.
Dt.Oğuzhan Oğuz

Dt.Oğuzhan Oğuz

Diş Hekimi

Diş hekimi Oğuzhan Oğuz 1996 yılı Van doğumlu olup liseyi Van Mesut Özata Anadolu Lisesinde tamamlamıştır 2020 yılında Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş, aynı yıl Özel Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesine katılmıştır. Genel Diş hekimliği tedavilerinin yanında endodontik ve restoratif tedavilerde yoğunlaşmıştır
Dt.Kasım Mehdioğlu

Dt.Kasım Mehdioğlu

Diş Hekimi

Diş Hekimi Kasım Mehdioğlu 1997 yılında doğdu. Üniversite eğitimini 2018-2023 yılları arasında Beykent Üniversitesinde Diş Hekimliği Fakültesinde Tamamladı. Aynı yıl Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesine katılmış olup mesleğini burada devam ettirmektedir. Genel Diş hekimliği Uygulamaları alanında hizmet vermektedir.
Dt.Berfin Özer

Dt.Berfin Özer

Diş Hekimi

Diş Hekimi Berfin Özer 1998 yılı Ardahan doğumlu olup ilk ve orta öğretimini Batıköy Memurdan Armağan İlköğretim Okulunda,liseyi Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesinde tamamladı.Üniversite eğitimini 2017-2022 yılları arasında İstanbul Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Tamamladı.Mezun olduğu yıldan itibaren Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde genel diş hekimliği uygulamaları alanında hizmet vermektedir.
Dt.Tahir Şahin

Dt.Tahir Şahin

Diş Hekimi

Diş Hekimi Tahir Şahin 1999 yılı Sivas doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Prof. Dr. Necati Erşen Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladı.Üniversite eğitimini 2018-2023 yılları arasında Ordu Üniversitesinde Diş Hekimliği Fakültesinde Tamamladı.Aynı yıl Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesine katılmış olup mesleğini burada devam ettirmektedir.Genel Diş hekimliği Uygulamaları alanında hizmet vermektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim

tr_TRTurkish
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?